ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN ATİK Faaliyetlerini içine alan 2022 Yeni Yıl Mesajını Yayınladı.

2022 Yeni Yıla girerken 2021 yılında çok şükürler olsun İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızla 61 olan ATİK Ülke sayısını 78 Ülkeye, Ülkelerin kendi şehirlerinde  olan 125 ATİK İl Başkanlıklarını 179 ATİK İl Başkanlıkları ile taçlandırdık. 

*Haxsa Group Ticaret Platformumuzla 10325 Üyemiz ile girişimcilerin önünü açmak ve ticareti geliştirmek için 11 dilde yazılım yazdırdık.
Haxsa Ticaret Platformunda herkes kendi hesabını oluşturuyor ve tüm firma bilgilerini  kayıt yapabiliyor. 
Ayrıca Firmalar kendi ürünlerini kendileri girerek Online satış yapabiliyorlar. 

*Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli AWorldPress basın ve yayın şirketimizde 11 dilde hizmet vererek gazetecilik çalışmalarını yürütüyor.

*Bulgaristan’da 500 Dönüm üzerinde 500 Milyon Dolarlık Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi projemizlede çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 
*ATİK’in Bilim ve Kültür Konseyi,ATİK Parlementerler Konseyi, ATİK Belediye Başkanları Konseyi, ATİK Diplomatlar Konseyi ,ATİK Gençlik Konseyi çalışmalarımızlada Uluslararası programlarımıza devam ediyoruz.

Bu vesile ile 2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılınız size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim. 
Aziz ŞAHİN
ATİK Genel Başkanı

Amsterdam ATiK İstişare Konseyi
Amsterdam ATiK Tanıtım Videosu
Hollanda Amsterdam ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.