ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK İnovasyon Merkezi ” SINIRLARI KIRACAĞIZ “ Sloganı ile Çalışmalara Başladı.

ATİK İnovasyon Merkezi'nin temel misyonu; yeni fikirleri ve tasarımları desteklemek için bir merkez oluşturmak ve yeni fikirlerin uygulanması için uygun bir platform sağlamaktır.

Bu amaçla; ülkelerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni proje ve fikirlerin desteklenmesi ile beraber çeşitli alanlarda yeniliği teşvik etmek ve üretkenliği güçlendirmek için atölyeler, eğitim kursları, seminerler, konferanslar ve sergiler düzenlenerek yenilikçi projelere destek sunulması planlanmaktadır. 
Eğitim, Kültürel, Sosyal ve Ekonomi işbirliği çerçevesinde yatırımcılarla bağlantı kurmak, bireyleri ve şirketleri yeni fikirlerle güçlendirmek konusunda tavsiyeler verilmesi önemsenmektedir.

Amsterdam ATiK İstişare Konseyi
Amsterdam ATiK Tanıtım Videosu
Hollanda Amsterdam ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.