ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Avrupa Türk Döner İmalatçıları Derneği ATDiD- Genel Kuruluna ATİK Başkanı Aziz Şahin'de katıldı.

ATDiD-Avrupa Türk Döner İmalatçıları Derneği Genel Kurulu Almanya'nın Başkenti Berlin'de yapıldı.Genel Kurula Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi ATİK Başkanı Aziz Şahin Yönetim Kurulu adına katıldı. Genel Kurulu Divan Başkanı olarak ATİK Berlin Polonya Türk İşbirliği Konseyi Başkanı Hüsnü Özkanlı Ve Dernek Koordinatörü Derya Çoleker yönetti.EURO DÖNER GRUBU Yötim Kurulu BaşkanıÖmer Akyüz'deYönetim Kuruluna girdi.

Avrupa Türk Döner İmalatçıları Derneği (ATDİD), iki yılda bir gerçekleştirdiği genel kurul toplantısının ardından yeni yöneticilerini belirledi. Derneğin başkanlığına Baha Döner’in sahibi Hasan Babür getirildi. Babür seçildikten sonra yaptığı açıklamada, dönerin Alman medyasındaki imajına çeki düzen vermeyi hedeflediklerini söyledi.

 

Berlin Brandenburg Türk Alman İşadamları Derneği merkezinde yapılan toplantıda Babür, “Yeni yönetim olarak ilk hedefimiz döner sektöründeki dağınıklığa son vermek. Sektörün sorunları belli. Dün vardı yarın da olacak. Ancak biz bunun temel nedenlerini araştırıp bir mücadele planı çıkaracağız ve rastlantıya bırakmayacağız. Kalite kontrol, haksız rekabetle mücadele konularına ağırlık vereceğiz” dedi.

Bu güne kadar döner yan sanayinin örgütlenmesinde eksikler olduğunu söyleyen Babür, “Döner yan sanayinin artık aramıza katılmasını sağlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.  Oyama sonucu Tarkan Taşyumruk, Gürsel Ülber, Servet Öztürk ve Ömer Akyüz, 2 yıllığına yeni Yönetim Kurulu üyesi seçildi. Hasan Ağır ve Abdülkadir Karaçil ise yedek üyeler oldu.

 

Amsterdam ATiK İstişare Konseyi
Amsterdam ATiK Tanıtım Videosu
Hollanda Amsterdam ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.